Referencie

Marekovo portfólio nás očarilo na prvý pohľad. Jeho fotky mali a majú nádych a vedia zachytiť prirodzené momenty plné emócií a pocitov. Fotky z našej svadby nám pripravil v krátkej dobe a boli sme s nimi maximálne spokojní. Náš svadobný deň bol o to krajší, že Marek bol nenápadný pri jeho práci, napriek tomu však zachytil všetky krásne momenty a detaily. Ďakujeme.

Lukáš & Veronika

fotoretus026-2
mpd020

“Nakoľko obaja radšej stojíme za ako pred objektívom, bolo pre nás celkom náročné vybrať si svadobného fotografa. Marek nás zaujal hlavne prirodzenosťou jeho fotografií. No keďže sme ho celú svadbu takmer nevideli, trochu sme sa obávali o výsledok. J Takže radosť z množstva expresne hotových fotografií bola o to väčšia. Bolo na nich úplne všetko –  atmosféra, emócie, výnimočné momenty a všetky detaily –  všetko, čo si chceme z nášho najkrajšieho dňa pamätať. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Martina & Pavol

Už pred výberom svadobného fotografa sme dostali na Mareka fantastické odporúčania, ktoré sa do bodky naplnili. Ak si želáte fotografa, ktorého prítomnosť takmer ani necítite, ale vyhotoví Vám spomienky na tie najkrajšie momenty Vášho života, tak je to jednoznačne Marek. Sme maximálne spokojní.

Anna & Aleš

DSC_5451
fotoretus010

Thank you very much. The photos are excellent. You have a very good eye. We really appreciate it.

Lenka & Ian

Hľadali sme fotografa, ktorý by dokázal zachytiť atmosféru dňa, náladu a najmä prchavý okamih zlatistého západu slnka. A môžeme s istotou povedať, že sme si vybrali správe. Marek bol vynikajúci, dokázal vyrobiť príjemnú atmosféru, uvolnenú náladu, netušili sme, že fotenie môže byť také príjemné. Mali sme obavu, ako sa tváriť, čo robiť ale vďaka nenápadnému usmerňovaniu z nás dostal to najlepšie, za čo sme nesmierne vďační. Podarilo sa mu presne to, čo sme chceli. Zachytil jemné lúče zapadajúceho slnka, tiene korún stromov, prítmie lesa, atmosféru keď sa deň mení v noc a spolu s našou prítomnosťou vytvoril zábery, ktoré nám budú navždy pripomínať náš veľký deň a verím až aj po mnohých rokoch sa nájdu ľudia, ktorí ocenia to nehmatateľné v pozadí. Sme veľmi spokojní a keby sme chceli zopakovať celú svadbu, vizuálnu stránku by opäť pripadla do rúk Mareka, pretože je výnimočný a neopakovateľný tým čo robí.

Ľudmila & Peter

fotoretus013
fotoretus-0

Gracias por las hermosas fotos, pero sobretodo por tu actitud. Durante la boda te esforzaste muchísimo, te mojaste, te tiraste por el suelo, escalaste, subiste y bajaste escaleras buscando el ángulo bajo la lluvia… mi padre y los niños te molestaron sin parar.. y aún así, tú siempre tan discreto, y tan sonriente. Eso es lo mejor. Aunque las fotos no hubieran sido bonitas (que sí que lo son!) no me habría arrepentido de haberte elegido. Eres un profesional, no sólo en el resultado.. sino también en el proceso, muchas gracias!

Ana & Michal

aj nas den fotil Marek a musim povedat, ze sme s vysledkom velmi spokojni… vycaroval zazrak, aj napriek tomu, ze nam sa do fotenia velmi nechcelo 😀 priatelia aj rodina su nadseni. je to prijemny pocit, ked nam kazdy chvali tie nase svadobne.. naozaj krasna pamiatka na cely zivot. dufam, ze raz nas zvacni aj v trojici – lebo ku kvalitnym sluzbam sa rada vraciam :)

Zuzana & Marek

_DSC6341a
foto630-2

Keď niekto s Vami strávi skoro celý svadobný deň a o jednej nad ránom sa lúči a Vy ani neviete že tam vlastne bol a čo robil, a o pár týždňov Vám zazvoní pod oknom a odovzdá Vám svoje dielo plné okamihov, na ktoré budete celý život s radosťou a láskou spomínať, tak to sú Zuzka a Marek. Kvalita, profesionalita a láska s akou to robia, stoja za to. S manželkou vrelo odporúčame :)

Ivana & Vladimír