Profesionál vyberá digitálnu zrkadlovku NIKON

špeciálna zvýhodnená cena

PROFESIONÁL VÁM VYBERÁ DIGITÁLNU ZRKADLOVKU – NIKON

Uvažujete nad kúpou digitálnej zrkadlovky NIKON a neviete sa zorientovať v ponuke? Na základe vašich individuálnych požiadaviek vám vyberiem najvhodnejší model vrátane objektívu a ostatného nevyhnutného príslušenstva, ktoré budete na začiatok potrebovať. Ponúkam Vám možnosť vyskúšať si na individuálnom kurze pre začiatočníkov (info TU) fotoaparát Nikon D3300 s objektívom 18-55mm VR.

Cena poradenstva:  19 eur
Cena poradenstva 0 eur v prípade, že si záväzne objednáte
aj individuálny kurz začiatočník .
Viac info TU

Ponúkam možnosť zakúpenia aj formou darčekového poukazu :-)

Bc. Marek Suchý – profesionálny fotograf a zakladateľ ASSF, člen WPJA

fotosuchy@gmail.com
Viac info: tel. 0948 015 599

Fotosuchy.eu Svadobný fotograf -

Už tretí rok mám NIKON D 5100, podarilo sa mi pár dobrých záberov. Návod som prešiel dva krát, no stále to nebolo ono. Cez facebook som sa dozvedel o kurze a prihlásil som sa s nádejou, že sa posuniem vo fotení ďalej. Kurz prekonal moje očakávanie, správny kolektív a Marek Suchý nám vysvetlil základy fotenia, nenútenou formou za pol dňa. Na druhý deň som si utekal kúpiť nový objektív a s ním sa mi fotí úžasne. Mrzí ma len to, že som si tento kurz neabsolvoval hneď, ako som si kúpil foťák. Všetky moje fotky mohli byť v úúúúplne inej kvalite.
Touto cestou sa chcem Marekovi Suchému ešte raz veľmi pekne poďakovať.
Marian F. 

Veľmi pekne ďakujem za ústretovosť k zmene termínu kurzu  a tiež návrhu na  možnosť absolvovať individuálny kurz. Tiež za profesionalitu pri odpovediach na moje otázky, pričom ich nebolo málo z mojej strany :-) Veľmi ste mi pomohol, keďže jediné čo som do kurzu vedela bolo kde sa fotoaparát zapína.  Verím, že informácie od Vás mi pomôžu a budem vedieť čo najlepšie zachytiť momenty so svojim psíkom.  Ďakujem
Simona Š.

Aj keď nie som majiteľkou Nikonu ani inej zrkadlovky – mám len kompakt, som veľmi vďačná za Váš čas a trpezlivosť so mnou ako s úplným začiatočníkom. Na Vašom kurze som sa za tú krátku chvíľu pochopila základy fotenia o ktorých som doteraz nemala poňatia. Dovtedy som len zapla foťák a cvakala :-)
Po kurze mám úple iný pohľad na fotenie :-) a za to Vám ďakujem. A čo ešte veľmi oceňujem je možnosť individuálneho kurzu, to mi vyhovovalo úplne najviac, pretože ste sa venovali po celý čas len mne a môjmu foťáku :-)
Prajem Vám veľa úspechov v tom, čo robíte, pretože to robíte dobre :-)
Romana K.