Chcem Vam podakovat za dnesny kurz, ktory bol pre mna nesmierne “plodny” :) – pochopila som suvislosti, uzrejmila nejasnosti a hlavne ste mi ukazal jednoduchsiu cestu k uspechu a mojej spokojnosti :) – este to zakomponovat do praxe a bude to ideal :) … urcite sme sa nevideli posledny krat !
Janka K.
Vas kurz bol pre mna velkym prinosom. Uz som vyskusala vacsinu tipov od Vas a aj tie moje fotky vyzeraju o dost lepsie :-) . Kurz ste prisposobili mojim poziadavka, informacie ste mi podali velmi zrozumitelnym sposobom. Ste lektor, ktory vie velmi dobre vysvetlit  a poradit uzitocne vecicky. Rada Vas odporucim svojim znamym a urcite Vas este oslovim.
Stanislava V.
Do kurzu ma prihlásila dcéra. Aj keď som bola  presvedčená že pár hodinový kurz mi veľmi nepomôže ,rozhodla som sa ho zúčastniť. No bola som milo prekvapená ,kurz bol zaujímavý,veľa som sa naučila a ešte som si poznatky vyskúšala aj v praxi. Marek Suchý ma motivoval, jeho kurz nebol len o nadstavení fotoaparátov ale aj o snahe podeliť sa s nami o chybách pri fotení a dať nám kúsok zo svojej práce. Dal nám možnosť pri problémoch sa mu ozvať a neverila som keď si našiel čas a odpísal mi.
Nebanujem prekonanie 60 km cesty na kurz, za mňa veľká spokojnosť 😀  Marek ďakujem.
Erika K.
“Milý Marek, ďakujem Vám veľmi pekne za poskytnuté info a všetky dobré rady ohľadom kvalitného fotografovania tak, aby moje fotky tešili nielen mňa, ale všetkých, ktorí sa na ne pozrú. Kurz fotografovania odporúčam všetkým, ktorí sa zaujímajú o fotografiu a chcú svoje možnosti posúvať ďalej.”
Radoslava R.
Ďakujem za kurz, dosť som sa naučil a môžem len odporúčať aj ostatným.
Jaroslav B.
ďakujem…kurz určite splnil moje očakávania. Výklad ako aj následná praktická časť, mi objasnili, čo som potrebovala vedieť, niektoré veci boli pre mňa nové, ale som rada, že som sa kurzu zúčastnila. Už len v praxi zužitkovať nadobudnuté informácie, a trénovať a trénovať…. :)

Ak niekto váha, či ísť alebo nie, určite odporúčam. A ešte raz vďaka…
Kristína J.

Už tretí rok mám NIKON D 5100, podarilo sa mi pár dobrých záberov. Návod som prešiel dva krát, no stále to nebolo ono. Cez facebook som sa dozvedel o kurze a prihlásil som sa s nádejou, že sa posuniem vo fotení ďalej. Kurz prekonal moje očakávanie, správny kolektív a Marek Suchý nám vysvetlil základy fotenia, nenútenou formou za pol dňa. Na druhý deň som si utekal kúpiť nový objektív a s ním sa mi fotí úžasne. Mrzí ma len to, že som si tento kurz neabsolvoval hneď, ako som si kúpil foťák. Všetky moje fotky mohli byť v úúúúplne inej kvalite.
Touto cestou sa chcem Marekovi Suchému ešte raz veľmi pekne poďakovať.
Marian F. 

Veľmi pekne ďakujem za ústretovosť k zmene termínu kurzu  a tiež návrhu na  možnosť absolvovať individuálny kurz. Tiež za profesionalitu pri odpovediach na moje otázky, pričom ich nebolo málo z mojej strany :-) Veľmi ste mi pomohol, keďže jediné čo som do kurzu vedela bolo kde sa fotoaparát zapína.  Verím, že informácie od Vás mi pomôžu a budem vedieť čo najlepšie zachytiť momenty so svojim psíkom.  Ďakujem
Simona Š.

Aj keď nie som majiteľkou Nikonu ani inej zrkadlovky – mám len kompakt, som veľmi vďačná za Váš čas a trpezlivosť so mnou ako s úplným začiatočníkom. Na Vašom kurze som sa za tú krátku chvíľu pochopila základy fotenia o ktorých som doteraz nemala poňatia. Dovtedy som len zapla foťák a cvakala :-)
Po kurze mám úple iný pohľad na fotenie :-) a za to Vám ďakujem. A čo ešte veľmi oceňujem je možnosť individuálneho kurzu, to mi vyhovovalo úplne najviac, pretože ste sa venovali po celý čas len mne a môjmu foťáku :-)
Prajem Vám veľa úspechov v tom, čo robíte, pretože to robíte dobre :-)
Romana K.