INDIVIDUÁLNY KURZ - ZAČIATOČNÍK

špeciálna zvýhodnená cena

ZÁKLADY PRÁCE S DIGITÁLNOU ZRKADLOVKOU – CSC FOTOAPARÁTOM

Máte kvalitný fotoaparát (prípadne plánujete kúpu), ale fotografie stále nie sú podľa Vašich predstáv? Sú tmavé, alebo naopak – príliš svetlé, rozmazané, chýbajú im živé farby? Neviete ako správne ovládať váš fotoaparát? Niekedy stačí málo, aby výsledok úsilia boli fotografie, ktoré urobia radosť nielen Vám, ale aj celej Vašej rodine.
Na kurze sa zoznámite a porozumiete základným funkciám Vášho fotoaparátu, ako ho správne ovládať, nastaviť, správne komponovať. Kurz je vhodný pre začiatočníkov (značka fotoaparátu nerozhoduje). Výhoda tohto kurzu je individuálny prístup. Uvažujete nad kúpou digitálnej zrkadlovky značky NIKON? Ponúkam Vám bezplatnú možnosť si vyskúšať na tomto kurze fotoaparát Nikon D3300 s objektívom 18-55mm VR

Počas kurzu sa dozviete:

 1. Ako správne nastaviť fotoaparát
 2. Vysvetlenie základných hodnôt: expozičný čas, clona, ISO
 3. Základné režimy snímania – ako a kedy ich použiť (P,S,A,M)
 4. Ako funguje ostrenie fotoaparátu a ako ho správne používať
 5. Meranie expozície a princípy, na akých funguje
 6. Použitie interného blesku
 7. Použitie živého náhľadu „Live View“ pri fotografovaní
 8. Snímanie do JPG a RAW formátu, základné rozdiely
 9. Ako správne používať objektív, aký typ objektívu
  je vhodný na dovolenku, fotografovanie detí a rodiny, krajinu …
 10. Základy správnej kompozície
 11. Výber programu na úpravu fotografií a základne úpravy

Školiteľ: Bc. Marek Suchý – profesionálny fotograf a zakladateľ ASSF, člen WPJA

Časový rozsah je v trvaní do 210 minút, termín a čas konania je na základe vzájomnej dohody (pracovné dni aj víkend). Neváhajte ma prosím kontaktovať.

Miesto konania Banská Bystrica.

školiteľ:
Bc. Marek Suchý – profesionálny fotograf a zakladateľ ASSF, člen WPJA

Cena kurzu:  99 eur / 1 osoba (v cene je malé občerstvenie – káva, čaj, nealko)

Kurz je možné zakúpiť aj formou darčekového poukazu :-)

fotosuchy@gmail.com
Viac info: tel. 0948 015 599

Fotosuchy.eu Svadobný fotograf -
Fotosuchy.eu Svadobný fotograf -
Fotosuchy.eu Svadobný fotograf -

Už tretí rok mám NIKON D 5100, podarilo sa mi pár dobrých záberov. Návod som prešiel dva krát, no stále to nebolo ono. Cez facebook som sa dozvedel o kurze a prihlásil som sa s nádejou, že sa posuniem vo fotení ďalej. Kurz prekonal moje očakávanie, správny kolektív a Marek Suchý nám vysvetlil základy fotenia, nenútenou formou za pol dňa. Na druhý deň som si utekal kúpiť nový objektív a s ním sa mi fotí úžasne. Mrzí ma len to, že som si tento kurz neabsolvoval hneď, ako som si kúpil foťák. Všetky moje fotky mohli byť v úúúúplne inej kvalite.
Touto cestou sa chcem Marekovi Suchému ešte raz veľmi pekne poďakovať.
Marian F. 

Veľmi pekne ďakujem za ústretovosť k zmene termínu kurzu  a tiež návrhu na  možnosť absolvovať individuálny kurz. Tiež za profesionalitu pri odpovediach na moje otázky, pričom ich nebolo málo z mojej strany :-) Veľmi ste mi pomohol, keďže jediné čo som do kurzu vedela bolo kde sa fotoaparát zapína.  Verím, že informácie od Vás mi pomôžu a budem vedieť čo najlepšie zachytiť momenty so svojim psíkom.  Ďakujem
Simona Š.

Aj keď nie som majiteľkou Nikonu ani inej zrkadlovky – mám len kompakt, som veľmi vďačná za Váš čas a trpezlivosť so mnou ako s úplným začiatočníkom. Na Vašom kurze som sa za tú krátku chvíľu pochopila základy fotenia o ktorých som doteraz nemala poňatia. Dovtedy som len zapla foťák a cvakala :-)
Po kurze mám úple iný pohľad na fotenie :-) a za to Vám ďakujem. A čo ešte veľmi oceňujem je možnosť individuálneho kurzu, to mi vyhovovalo úplne najviac, pretože ste sa venovali po celý čas len mne a môjmu foťáku :-)
Prajem Vám veľa úspechov v tom, čo robíte, pretože to robíte dobre :-)
Romana K.