VERONIKA & MARCEL

Svodobný príbeh

AKO SA ZAČAL PÍSAŤ VÁŠ SVADOBNÝ PRÍBEH?

Zoznámili sme sa prostredníctvom internetu. Vždy som si myslela, že internetové vzťahy netrvajú dlho, že je to len také obdobné, ale pozrite sa kam sme to až dotiahli a sme tomu veľmi radi.  Sme živý príklad toho, že to bola láska cez internet.

AKO VÁS POŽIADAL O RUKU?

Požiadanie o ruku som fakt mala ako princeznááá. Boli sme na dovolenke v Taliansku. Bola s nami aj sestra s priateľom – bola to super dovolenka. Samozrejme všetci vedeli, o požiadaní o ruku len ja nie 😀 Absolútne som netušila čo sa chystá. Naplánovali sme si výlet do Benátok, z ktorých som bola očarená. Spoznávali sme pamiatky, krásne zamilované uličky a ako sme prišli na námestie bola som v siedmom nebi, ale to pravé siedme nebo prišlo vtedy keď som uvidela môjho chlapa kľačať na Námestí San Marco s prsteňom v ruke. No skoro som odpadla, a to doslova a do písmena. Ak niečo nečakáte a príde to, o to je to emotívnejšie.. A prišla krásna veta: „Si tá pravá žena , s ktorou chcem byť do konca svojho života“ Takže moja jasná odpoveď bola ÁNO :-)  Turisti si nás fotili a fotili, boli sme miestnou atrakciou :-)

Fotosuchy.eu Svadobný fotograf -

ČO BOLO PRE VÁS PRI PRÍPRAVE SVADBY NAJDÔLEŽITEJŠIE?

Ako prvé sme riešili fotografa, kameramana a priestor kde sa svadba bude konať – to sme považovali za najdôležitejšie. Čo sa týka fotografa tak voľba bola jasná, len Marek Suchý.  Tajne sme dúfali, že nám potvrdí termín a tak sa aj stalo. A neviete si predstaviť ako sme s výsledkom spokojný.

ODKIAĽ STE ČERPALI INŠPIRÁCIU PRI PRÍPRAVE SVADBY?

Veľa som sa nechala inšpirovať hlavne zahraničnými stránkami ako Pinterest, Style me pretty, Hello may – to boli asi v tom čase pre mňa najnavštevovanejšie stránky. Našla som si tam veľa inšpirácii a môžem aj potvrdiť veľa som ich aj preniesla do svadobného reálu a bola som maximálne spokojná.

AKÝ BOL VÁŠ SVADOBNÝ DEŇ?

Svadobný deň bol podľa našich predstáv, ktorý sme si maximálne v pozitívnej nálade užili a budeme naňho spomínať ešte veľmi dlho. Spokojnosť nadovšetko.

KTORÝ OKAMIH Z VAŠEJ SVADBY JE PRE VÁS TEN NEZABUDNUTEĽNÝ?

Pre nás bude navždy nezabudnuteľná chvíľa odobierky, veľmi emotívny okamih, ale krásny.. ale určite každý okamih mal niečo do seba. Celý deň bol super!

ČO ODPORÚČATE BUDÚCIM NEVESTÁM?

Budúce nevestičky vôbec sa nestresujte, aj keď sa to odstupom času ľahko hovorí, pretože prípravy si vyžadujú trošku stresov a nervov, ale nakoniec si poviete, že to nebolo až také hrozné. Užívajte si to!

ZAHRNULI STE DO VÁŠHO DŇA NIEČO NETRADIČNÉ, JEDINEČNÉ?

Za netradičné bolo pre nás zapaľovanie prskaviek, ktoré bolo neznámou aj pre fotografa MAREKA . Bolo to super a vyšli krásne fotky 😉 Inak sme mali klasickú veselicu, živá hudba, súbor na začepčenie, všetko čo k tomu patrí.