PEŤA & PATRIK

Svodobný príbeh

AKO SA ZAČAL PÍSAŤ VÁŠ SVADOBNÝ PRÍBEH?

No naše zoznámenie nie je nejak špeciálne, kedže sme sa zoznámili na internete v roku 2009. Ked’ opustíte domov, začnete nový život niekde mimo Slovenska, bez partnera, rodiny, cítite sa sám. Tak isto to bolo aj v našom prípade, odišli sme za “ lepším životom”. Ani jeden z nás nehľadal vtedy stáleho partnera, skôr kamaráta. A ani po prvom rande “na slepo” sme to tak nevideli, ale asi to tak malo byť, ostali sme priatelia… Po čase sme však pochopili, že sa predsa len priťahujeme a skúsili sme to. Nebolo to jednoduché, ale stálo to za to. A stojí až doteraz… čo viac dodať.. :-)

AKO VÁS POŽIADAL O RUKU?

No bolo to krátko po polnoci 1.1.2014, teda na Nový rok. Trávili sme Silvester ned’aleko Liverpoolu. Tento bol ale niečim výnimočný, pretože sme ho oslavovali sami dvaja. A vtedy sa to stalo, po krásnom svetelnom predstavení, sa odvážil ma požiadat o ruku. Pokľakol, otvoril krabičku a..… bolo to áno s veľkým A na ktoré nikdy nezabudneme.. :-) (ale chvíľku som ho nechala v napätí čakať na odpoved’, nech je to naozaj nezabudnuteľným momentom..)

ČO BOLO PRE VÁS PRI PRÍPRAVE SVADBY NAJDÔLEŽITEJŠIE?

Tak po prvé fotograf , potom jedlo + miesto hostiny a hudba , toto bolo dôležité hlavne kôli hosťom, teda rodine a kamarátom. Tieto tri veci boli naozaj top.

ODKIAĽ STE ČERPALI INŠPIRÁCIU PRI PRÍPRAVE SVADBY?

Pravdu povediac, ja nie som typická nevesta s predstavami o dokonalej svadbe.
Viac-menej to bol môj výber štýlu svadby, môj partner nemal predstavu. Ja som videla nejaké námety, fotky na ´´vintage  style´´ svadbu a oslovilo ma to. A tiež si seba neviem predstaviť v obrovských ´´princeznovských´´ šatách. To bolo rozhodujúce. Proste milujem jednoduchosť a na tú sme aj stavili.

AKÝ BOL VÁŠ SVADOBNÝ DEŇ?

Veľmi rýchly, ale užili sme si ho tak, ako sa patrí. A myslím, že si ho užili aj naši hostia.

KTORÝ OKAMIH Z VAŠEJ SVADBY JE PRE VÁS TEN NEZABUDNUTEĽNÝ?

Neviem, asi celý deň… :-) doslovne okamih..

ČO ODPORÚČATE BUDÚCIM NEVESTÁM?

Asi len toľko, že netreba nechať plánovanie na poslednú chvíľu.  A hlavne si užite svoj svadobný deň.

ZAHRNULI STE DO VÁŠHO DŇA NIEČO NETRADIČNÉ, JEDINEČNÉ?

Nemyslím že sme mali niečo špeciálne, skôr pre ľudí netradičné bolo to, že sme  stavili na jednoduchosť, ktorú som už spomenula…

A ešte, že v našej pozvánke bola priložená básnička, ktorú sme si sami vymysleli pre našich hostí. V nej sme naznačili, čo by sme si viac želali, ako vecné dary.  Tak isto sme ich poprosili nech zbytočne nenosia torty navyše, hlavne v tých teplách ( bol august). A asi najväčší gol bolo, že sme miesto kytíc poprosili o stieracie žreby… :-) ale bolo to napísané tak, aby sme sa nikoho nedotkli a my sme dostali to, čo si naozaj želáme…a splnilo sa.

Recent Posts